ParkingLotnisko

BUŁGARIA – ZŁOTE PIASKI

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Podobny obraz

Złote Piaski  – najsłynniejszy kurort Bułgarskiej Riwiery, położony w pobliżu Warny. Skąpana w słońcu piaszczysta, szeroka plaża, ciepłe morze, piękny stary las, lecznicze źródła mineralne - to walory przyciągające turystów. Na smakoszy czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie. Tętniące życiem kluby, puby, dyskoteki gwarantują szalone wieczory i nocne zabawy.

Hotel TINTYAVA***

Położenie: w centrum Złotych Piasków, około 150 m od piaszczystej plaży.

Do dyspozycji: restauracja, 2 bary, basen (leżaki, parasole bezpłatnie), sejf w recepcji, winda, bilard, rzutki, tenis stołowy.

Zakwaterowanie: klimatyzowane pokoje 3 (2+1) i 4 (3+1) osobowe z łazienkami i TV-SAT.

Wyżywienie: Soft All Inclusive – 3 posiłki dziennie kuchnia lokalna, lokalne napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, ciastka, lody. Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem.

Program:

Dzień 1

Wyjazd z Rzeszowa /godz. podstawienia i miejsce podamy w terminie późniejszym . Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię. Po drodze postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 ). Nocny przejazd przez Rumunię.

Dzień 2

Przyjazd do Bułgarii w godzinach porannych. Złożenie bagaży. Obiad. Spacer nad morze. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3-10

Realizacja programu:

plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, karaoke, gry zespołowe, poznawanie kultury bułgarskiej, gra miejska,

Wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),

dla chętnych udział w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo): Delfinarium + Warna – ok. 30 , Neseber – ok. 26 , Bałczyk i Przylądek Kaliakra – ok. 24 , Dyskoteki – ok. 5 /wejście, JEEP Safari – ok. 22 , Party Pirackie – ok. 26 €, Aquapark ok. 20 .

Dzień 11

Śniadanie, wykwaterowanie ok. 08.00. Wyjście do centrum - czas na ostatnie zakupy pamiątek. Powrót do hotelu, obiad obowiązkowo płatny 10 . Wieczorem wyjazd z Bułgarii. Nocny przejazd przez Rumunię.

Dzień 12/13

Dalsza podróż przez Rumunię, dłuższy przystanek na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 ), Słowację. Powrót w godzinach popołudniowych

30.06 – 11.07.2019

09.07 – 20.07.2019

18.07 – 29.07.2019

27.07 – 07.08.2019

05.08 – 16.08.2019

14.08 – 25.08.2018

Cena obejmuje: transport autokarem klasy LUX, 9 noclegów, wyżywienie SOFT ALL INCLUSIVE, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę pilota podczas podróży, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, bułgarską opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10000 PLN), KL (15000 ) i bagaż (800 PLN), obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo płatne: OBOWIĄZKOWE OPŁATY – pobierane na miejscu przez kierownika obozu: 20 (obiad 10 €, taksa klimatyczna 10 ) oraz obowiązkowo płatna kaucja zwrotna 25 ; wycieczki fakultatywne oraz własne wydatki; dopłata do wyjazdów antenowych – rozkład dostępny na primatour; obiady w czasie podróży ok. 5 /posiłek; ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 65 zł; wyjazd z Rzeszowa dodatkowo płatny100.00zł

Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00. Wykwaterowanie po śniadaniu. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy obiadem + suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal 7days). Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum trzy miesiące. Sugerowane kieszonkowe ok. 150 + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowe posiadanie karty EKUZ.