ParkingLotnisko

OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2019

CHORWACJA – DRVENIK

wiek 13 – 18 lat

DRVENIK – urocze miasteczko turystyczne położone w południowej części Riwiery Makarskiej. Ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób.

PENSJONAT HERCEG **/***

Położenie: kompleks trzech hoteli położonych około 150 m od morza i 30 km od Makarskiej.

Zakwaterowanie: pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami (WC, prysznic), urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem, krzesła, szafki nocne, lampki nad łóżkami. Większość pokoi z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze.

Do dyspozycji: stoły do gry w ping-ponga, świetlica, duży taras. Około 200 m od pensjonatu na terenie szkoły znajdują się betonowe boiska do gry w piłkę.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania kontynentalne wzmocnione, lunch, ciepła kolacja). Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

1 dzień: Wyjazd: Kielce, Katowice lub Kraków, przejazd do Chorwacji.

2 dzień: Przyjazd do Drvenika w godzinach popołudniowych, lunch, zakwaterowanie od godz. 14.00, zapoznanie z hotelem i okolicą, kolacja, nocleg.

3 – 9 dzień: Realizacja programu:

plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika, piesze wycieczki po okolicy (szlaki turystyczne poprowadzone są wzdłuż malowniczych klifów), zajęcia animacyjne w hotelu i na plaży; zajęcia sportowo – rekreacyjne: tenis stołowy, badminton, siatkówka; możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Dubrownik – ok. 40 , Split i Omiś – ok. 30 , Medjugorie i Wodospady Kravica ok. 35 , rejs promem na wyspę Korcula ok. 25 , Mostar ok. 40 , Rafting 30 ;

10 dzień: Po śniadaniu złożenie bagaży, wypoczynek, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd do Polski.

11 dzień: Powrót w godzinach wieczornych.

05.07 - 15.07.2019

13.07 – 23.07.2019

21.07 – 31.07.2018

29.07 – 07.08.2018

* termin 10 dniowy / 7 noclegów w Chorwacji

Cena obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, chorwacką opiekę medyczną; ubezpieczenie NNW 10000 PLN, KL 15000 EUR i bagaż 800 PLN, obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo płatne: obowiązkowa taksa klimatyczna 15 /os.; kaucja zwrotna 25 /os.; wycieczki fakultatywne oraz własnych wydatki; dopłata do wyjazdów antenowych – rozkład dostępny na primatour; obiady w czasie podróży ok. 5 /posiłek; ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 65 zł;

Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy śniadaniem + suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal). Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100  + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowo posiadanie karty EKUZ.

Znalezione obrazy dla zapytania PENSJONAT HERCEG

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania split

Podobny obraz