OBOZY MŁODZIEŻOWE 2019

CZARNOGÓRA – DOBRA VODA

wiek uczestników 13 – 18 lat

DOBRA VODA to urokliwe miasteczko położone około 13 km od słynnego miasta Bar. Dobra Voda posiada piękną plażę Veliki Pijesak, tworzącą łuk o długości ponad 600m. Przy nadmorskiej promenadzie znajdują się liczne sklepiki, puby, kawiarnie i restauracje w których można skosztować wspaniałych lokalnych specjałów, owoców morza i ryb a także słynnych wyrobów cukierniczych.

Pensjonat KRCIC

Położenie: w miejscowości Dobra Voda, w odległości około 50 m od plaży Veliki Pijesak (Wielki Piasek) oraz 10 km od zabytków miasta Bar.

Do dyspozycji: recepcja, bar. Możliwość skorzystania z płatnej plaży z leżakami (ok. 7 /dzień).

Zakwaterowanie: pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem i WC, klimatyzacją, TV satelitarną, lodówkę i Wi-Fi, balkon, aneks kuchenny

Wyżywienie: w restauracji oddalonej od pensjonatu ok. 70 m 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad lekki lunch danie główne – serwowane, kolacja – serwowana), woda, suchy prowiant na drogę powrotną.

Program:

1 dzień: Wyjazd Kielce, Katowice lub Kraków przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry, Serbię.

2 dzień: Przyjazd do hotelu ok. 9.00, złożenie bagażu w wyznaczonym miejscu, zakwaterowanie od godziny 14.00. Obiad. Spacer po miejscowości, kolacja, nocleg.

3 – 9 dzień: Pobyt w Czarnogórze:

- plażowanie, kąpiele morskie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, animacje, gry, konkursy, dyskoteki

- wycieczka Stary Bar i Stary Ulcinj – przepiękne orientalne miasta z wspaniałymi starówkami

- wycieczki fakultatywne (możliwość wykupienia na miejscu): Albania ok. 35 , Monastyr Ostrog i Rijeka Crnojevića ok. 30 , Jezioro Szkoderskie – objazd + rejs ok. 30 , Montenegro Tour ok. 35 .

10 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 09.00. Czas na ostatnie zakupy. Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd do Polski. Przejazd tranzytowy przez Serbię, Węgry, Słowację.

11 dzień: Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

termin

cena

05.07 – 15.07.2019

1 899 zł

13.07 – 23.07.2019

1 899 zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę pilota podczas przejazdu; opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, czarnogórską opiekę medyczną; taksę klimatyczną, ubezpieczenie NNW 10.000 PLN, KL 15.000 i bagaż 800 PLN, obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo płatne: wycieczki fakultatywne, własne wydatki; obiady w czasie podróży – około 5 /posiłek, dopłaty do wyjazdów antenowych – rozkład dostępny na www.primatour.pl.

Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 09.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy śniadaniem + suchy prowiant. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Zalecamy posiadanie karty EKUZ.