WCZASY KRAJOWE

Od wielu lat organizujemy wczasy krajowe. Współpracujemy z wieloma ośrodkami w najpiękniejszych miejscach Polski. Zakres naszej oferty pozwala na znalezienie czegoś ciekawego dla każdego. Poniżej zamieszczamy naszą ofertę.

Darłówko

JAN ***  Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne i komfortowo urządzone pokoje, ulokowane w Budynku Głównym oraz w budynku Centrum Konferencyjnego przy Parku Wodnym.

Cennik obowiązuje w terminie: 25.06—31.08.2021

Zakwaterowanie w pokojach:

7 nocy / 8 dni HB

10 nocy / 11 dni HB

Dwuosobowy lub  Pokój antresola (3, 4 os)

2 999  zł

Studio (2-4 os)

1 pokój: Łóżko małżeńskie

2 pokój: Narożnik lub kanapa dwuosobowa

Dzieci do lat 4 wspólnie śpiące bez świadczeń

Dzieci 5 - 8 lat

Dzieci 9 – 12 lat

Cena zawiera:

- nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją

- korzystanie z basenu, sauny fińskiej – codziennie od 09:00 – 22:00

- korzystanie z kortu tenisowego

- Wi-Fi bezprzewodowy Internet w hotelu oraz w Parku Wodnym

- Animacje dla dorosłych w tym siatkówka, rzutki, gry i zabawy w barze

- Ubezpieczenie NNW

- Mini plac zabaw dla dzieci zabawy i konkursy

- korzystanie z Parku Wodnego w czasie trwania doby hotelowej Gości:

- baseny o łącznej wielkości 1500m2 z możliwością wypływania na zewnątrz,

- zjeżdżalnie wodne (łącznej długości 230m),

- dzika rzeka,

- jacuzzi, sauny, które można wybierać według własnych upodobań.

Wydawanie posiłków:

Śniadanie w godzinach 8.00 – 11.00

Obiadokolacja w godzinach 17.00-20.00

Dodatkowo płatne:

- parking - 10 zł/dobę.

- opłata klimatyczna - 2,15 PLN za os/dobę

- grota solna, sauny, tężnia solankowa w Parku Wodnym JAN płatna 0,70 zł/min

Ważne informacje:

- prosimy o zabranie własnych ręczników kąpielowych na basen Odnowa Biologiczna – wcześniejsza rezerwacja

- kręgielnia - wcześniejsza rezerwacja

- przedłużenie doby hotelowej, w miarę dostępności pokoju, prosimy zgłaszać najpóźniej do godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Za każdą kolejną godzinę 40 zł dopłaty;

Doba hotelowa zaczyna się od 15:00, a kończy o 11:00

STUDIO
Funkcjonalny pokój rodzinny z dwoma pomieszczeniami o łącznej powierzchni ok 25m2. Sypialnia z łożem małżeńskim oraz pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem  lub sypialnia dwoma osobnymi łóżkami a pokój dzienny z rozkładaną kanapą .Studia usytuowane są zarówno w części głównej jak i konferencyjnej.  Każda łazienka na wyposażeniu ma prysznic. Część pokoi posiada balkony.

Na wyposażeniu pokoju : TV LCD, biurko, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, ręczniki do użytku hotelowego , szlafroki dla dorosłych, balkon –część pokoi , woda mineralna

STANDARD
Pokój jednopoziomowy o łącznej powierzchni ok. 16 m2. Występują dwa układy : łoże małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka . Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki z prysznicem . Tylko nieliczne bez balkonów . Pokoje usytuowane zarówno w części głównej jak i konferencyjnej na różnych piętrach.

Na wyposażeniu pokoju : TV LCD, biurko, lodówka ,telefon, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, ręczniki do użytku hotelowego , balkon –część pokoi , na życzenie gości wypożyczamy czajnik oraz odpłatnie szlafrok

Podobny obraz