6.00 - wyjazd z Rzeszowa i przejazd do Bielska–Białej, wjazd kolejką na Szyndzielnię (1026 m), przejście piesze na Klimczok (1117 m) – do Schroniska,  tam i z powrotem ok 1.15 min. Powrót i zjazd kolejką, przejazd do przejazd do Cieszyna - zwiedzanie stolicy Śląska Cieszyńskiego (rynek z Ratuszem, kościół farny, Góra Zamkowa, wieża gotycka po zamku piastowskim, kaplica romańska. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień  2

8.00 – Śniadanie, po śniadaniu przejazd Pętlą Beskidzką: podziwianie malowniczego krajobrazu Beskidu Ślaskiego, zwiedzanie: Wisła-Park, Węgierska Górka, Koniaków: Muzeum Koronek (możliwość zakupu), Istebna: Chata Kawuloka  w Istebnej (dom słynnego niegdyś gawędziarza i grajka J. Kawuloka, pokaz gry na dudach, gawędy góralskie), Wisła-Park, Szczyrk: wyjazd kolejka krzesełkową na Skrzyczne, Sanktuarium Maryjne. Obiadokolacja. Nocleg. (Fakultatywnie wieczorek).

8.00 – śniadanie, przejazd do Żywca, zwiedzanie Browaru Piwa. Przejazd do Międzybrodzia Bialskiego – wjazd na Gorę Żar - na szczycie góry znajduje się zbiornik wodny elektrowni szczytowo-pompowej (Elektrownia Porąbka-Żar) w kształcie deltoidu, ze szczytu piękne widoki na Beskid Mały, na Jezioro Żywieckie, pasmo Magurki Wilkowickiej i Hrobaczą Łąkę. Godz.15.00 -  obiad, 16.00 - wyjazd do Rzeszowa.

Lub

Przejazd do Pszczyny - zwiedzanie Zamku Książąt Piastowskich powstałego w I połowie XV w. zwiedzanie Muzeum zamkowego (wnętrza, komnaty, salony, galerie z XIX-XX w., apartamenty cesarskie zbrojownia Gabinet Miniatur) ok. 14. Obiad, przyjazd do Rzeszowa ok. godz. 21.00. Zakończenie wycieczki.

Cena od 346 zł przy 46 os.

- 2 noclegi Hotel , pokoje 2,-osobowe z łazienkami i TV

- autokar

- wyżywienie:2  obiadokolacje, 2 śniadania

- pilot-przewodnik na całej trasie(3 dni)

- ubezpieczenie NNW

- podatek VAT

Cena nie obejmuje:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów  ok.75 zł.

- Fakultatywnie:  wieczorek  40 zł - 50 zł /os  ,  DJ -  500 zł