6.00 - wyjazd z Rzeszowa trasą: Chyżne- Bratysława. Po drodze zwiedzanie na Słowacji zamku "Orawski Podzamok" - średniowiecznego zamku orawskiego - świadectwa feudalnej potęgi, położonego malowniczo na wzgórzu nad wioską Oravsky Podzamok, w pomieszczeniach zamkowych wystawione jest wiele średniowiecznych sprzętów domowych i narzędzi tortur. Przyjazd do Bratysławy. Obiadokolacja. Nocleg.

Śniadanie, po śniadaniu przejazd do WIEDNIA. Zwiedzanie Ringstrasse, (Opera, Parlament, Ratusz, Uniwersytet, Filharmonia). Hofburg - rezydencja Habsburgów, Kahlenberg - kościół św. Stefana - pamiątki związane z odsieczą wiedeńską). Przyjazd wieczorem do Bratysławy. Obiadokolacja Nocleg.

8.00 śniadanie, po śniadaniu przejazd do Wiednia. Dalszy ciąg zwiedzania: Schonbrun - letnia rezydencja cesarska. Prater - park o charakterze wypoczynkowo - rozrywkowym. Przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie: Wzgórze Gellerta - panorama miasta. Nocleg w Budapeszcie. Uroczysta kolacja w winiarni z muzyką cygańską (degustacja win i muzyka cygańska za dodatkowa opłatą ok. 25 zł/osoby).

8.00 śniadanie, po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania BUDAPESZTU: Dzielnica Zamkowa, Baszta Rybacka, Kościół Św. Macieja, Zamek Królewski, Plac Tysiąclecia, Śródmieście Pesztu (bulwary i uliczki). Bazylika św. Stefana, Parlament. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Rzeszowa w godzinach wieczornych.

Cena od 717 zł/os.

Terminy do uzgodnienia

- przejazd autokarem zachodnim (barek, video), parkingi

- 2 noclegi w Bratysławie pok. 2, 3 os. (typu studio) z łazinkami

- 1 nocleg Budapeszt Hotel pok. 2, 3 os. łązienkami

- wyżywienie: 3 śniadania + 3 obiadokolacje,

- opieka pilota-przewodnika,

- ubezpieczenie NNW, KL.

UWAGA!

O kolejności zwiedzanych obiektów decyduje pilot-przewodnik.

Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 27 EUR, ok. 2500 HUF.