Godz.5.00 wyjazd z Rzeszowa, przejazd przez Barwinek, Słowację na Węgry do Parku Narodowego Aggtelek. Zwiedzanie jednej z wielu jaskiń  krasowych: Baradla w Jósvafö lub Aggtelek. Wpisana na liste UNESCO - 21 kilometrów - należy do najciekawszych atrakcji przyrodniczych Europy Środkowej. Trasa prowadzi korytem podziemnej rzeki Styks. Przejazd do Budapesztu. Przejazd autokarem po Budapeszcie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Śniadanie godz.8.00. Po śniadaniu  wyjazd do Budapesztu: zwiedzanie Plac Bohaterów, Pomnik Millenium, Zamek Wajdahunyad i Lasek Miejski, Bazylika Św. Stefana, czas na kawę, Plac Wolności, Parlament, Wyspa Małgorzaty, dzielnica zamkowa i Zamek Królewski, Kościół Macieja, ruiny Klasztoru Dominikanów, Baszta Rybacka, czas wolny, Górą Gellerta, Cytadela. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, Obiadokolacja. Wieczorny  rejs  statkiem po Dunaju. Nocleg.

Śniadanie. Wyjazd w Zakole Dunaju: Szentendre zwanym Montmartre Dunaju - spacer po barokowej starówce, Muzeum Marcepana (z możliwością zakupu słodyczy), degustacja win, czas wolny. Wyszehrad dawna stolica Węgier i rezydencji królewskiej - Pałac królewski, wieża Salomona i cytadela. Przejazd do Esztergomu - kolebki katolicyzmu na Węgrzech, siedziby najwyższych władz kościelnych - zwiedzanie bazyliki na wzgórzu Zamkowym. Spacer po barokowej starówce. Czas wolny. Powrót do Budapesztu. Obiadokolacja w Czardzie Węgierskiej, połączona z programem folklorystycznym-muzyka cygańska, tańce ,śpiewy, degustacja win.

Śniadanie 8.00, przejazd do Miskolc-Tapolca - kąpiel termalna w grotach Barlangfurdo ok. 4 godz. ok.15.00 - wyjazd do Polski. Przyjazd do Rzeszowa ok. 21.30.

lub

Eger: Wzgórze Zamkowe - średniowieczny zamek, Bazylika, Minaret turecki, Przyjazd do  Egeru. Zwiedzanie: Brama Fazoli, Wzgórze Zamkowe, Minaret, Plac Dobo Istvan. Przejazd do Doliny Pięknej Pani - możliwość zakupu win i degustacji za dodatkową opłatą. Wyjazd do Rzeszowa ok 15.00. Zakończenie wycieczki ok.22.00

Cena ok. 780 zł/ os.

Termin do uzgodnienia.

- autokar zachodni(klimatyzacja, video, wc, barek),
- parkingi, opłaty drogowe
- 3 noclegi Hotel w Premium Apart *** (pokoje 2 osobowe z łazienkami, + TV)
- wyżywienie : 3 śniadania , 3 obiadokolacje  (w tym jedna w Czardzie)
- ubezpieczenie NNW, KL
- pilot
- przewodnik miejscowy

Inne bilety wstępu na osobę:

Groty Miszkolc - 2200 Ft
Rejs statkiem po Dunaju - 7 Eur
Kościół Macieja - 1500 Ft
Muzeum marcepana - 550  Ft
Skarbiec - 800  Ft
Kopuła - 500  Ft
Zamek - 1700  Ft
Jaskinia  Baradla - 2200  Ft
Zamek w Egerze - 700 Ft
Minaret - 400 Ft

Pałac królewski, wieża Salomona i cytadela - 1700 FT

CZARDA w Budapeszcie: super zabawa, all inclusive, stoły suto zastawione, wino,napoje, muzyka regionalna.