Wyjazd z Rzeszowa o godz. 6.00, przejazd przez Barwinek, Słowację do Parku Narodowego Aggtelek-Domica. Zwiedzanie jednej z wielu jaskiń krasowych w Domicy - wpisanej na listę UNESCO. Osobliwością jaskini są nietoperze (około 1500 osobników, 16 różnych gatunków). Największą podziemną komorą tej jaskini jest "Majkowa Katedra" z kaskadowymi wodospadami, nazywanymi także "Rzymskimi Łaźniami". Niewątpliwą atrakcją jest przejażdżka łódką po podziemnej rzeczce Styks. Długość korytarzy wynosi 21 km. Położona jest na terenie Słowackiego Krasu. Przejazd do Budapesztu. Obiadokolacja. Nocleg.

Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu - dzielnica zamkowa: Baszta Rybacka, Kościół Św. Macieja, Zamek Królewski, Plac Tysiąclecia, Góra Gellerta , Parlament, Bazylika Św. Stefana, Cytadela. Obiadokolacja. Wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Nocleg.

Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Budapesztu. Ok.12.00 wyjazd do Egeru: Wzgórze Zamkowe, Bazylika, Minaret, Biblioteka Archidiecezjalna. Obiadokolacja - degustacja win w "Dolinie Pięknej Pani'' przy regionalnej muzyce. Nocleg.

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze zwiedzanie Miszkolca - Tapolcy - kąpiel w Grotach ok.4 godz. Przyjazd do Polski ok.22.00.

Cena od 769zł/os.

Terminy - do uzgodnienia.

- 2 noclegi w Budapeszcie - hotel ***, 1 w Egerze. pok.2,3 os. z łazienkami,
- wyżywienie: 3 śniadania + 2 obiadokolacje,
- pilot - przewodnik,
- bilet wstępu na rejs statkiem,
- ubezpieczenie NNW+ KL,
- uroczysta obiadokolacja w Dolinie Pięknej Pani.

UWAGA!
Należy zaopatrzyć się w następujące dewizy na bilety wstępu:
- Jaskinia Domica:ok. 7 EUR
- Kościół Macieja: 2,50 EUR
- Baszta Rybacka: 1,50 EUR
- Groty w Miszkolc Tapolca: 1800 Ft (4 godz.)