Znalezione obrazy dla zapytania park św mikołaja zator

Parki Rozrywki ZATORLAND w Zatorze:

¨       Historia św. Mikołaja – spektakl prowadzony na żywo z interaktywnymi kukiełkami.

¨       Bajkowa Parada – ukochanych bohaterów z bajek to doskonała okazja do ich przytulenia.

¨       Kraina Lodu – niesamowite widowisko wycinania lodowych figur to okazja do poznania kunsztu artysty w tak delikatnej sztuce uprawianej za pomocą piły mechanicznej. W dniu 6 i 7 stycznia 2018.

¨       Ponadto w cenie: Kino 360 3D, Minipociąg, Pamiątkowe zdjęcie w ramce, Karka z poczty św. Mikołaja, Certyfikat wizyty w parku Św. Mikołaj, Warsztaty plastyczne (wykonanie ozdób choinkowych)

¨       Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia paczki z prezentami wręczanymi osobiście przez Św. Mikołaja (30-50 zł).

Cena dla jednej osoby przy grupie: 37+3=125 zł  / 45+4= 117 zł

CENA OBEJMUJE: autokar, parkingi, pilot - przewodnik, ubezpieczenie, Zatorland: Pakiet Premium.

Podobny obraz