Znalezione obrazy dla zapytania krynica zdrój zielone szkoły lato

KRYNICA

RAMOWY PROGRAM:

1 DZIEŃ: wyjazd z Rzeszowa o godz. 8.00, przyjazd do ośrodka ok. godz. 11.00, zakwaterowanie; obiad; spacer po uzdrowisku. Kolacja i nocleg.

2-3 DZIEŃ: wypoczynek, zwiedzanie uzdrowiska Stary i Nowy do Zdrojowy: Pijalnia Wód, wycieczki piesze na Górę Parkową „Rajskie Ślizgawki” (1 przejazd 4 zł, 5 przejazdów 15 zł, 10 przejazdów 20 zł), Jaworzynę Krynicką; Muzeum Nikifora. Zajęcia programowe.

4 DZIEŃ: po śniadaniu Kamianna „Uroczysko Natura” – zwiedzanie Muzeum Pszczelarstwa z degustacja miodu, przejazd Doliną Popradu i powrót do Rzeszowa.

CENA od 373 zł

CENA OBEJMUJE: autokar, 3 noclegi, wyżywienie: 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW. Pilot-przewodnik.

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania krynica zdrój zielone szkoły lato

Znalezione obrazy dla zapytania krynica zdrój muzeum zabawek

Szczegółowe programy i ceny do uzgodnienia w biurze!!!

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług, realizujemy zapytania ofertowe na organizacje różnego rodzaju imprez i wycieczek oraz warsztatów tematycznych w dowolnym miejscu na terenie kraju i zagranicą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!