Ustronie Morskie

kolonia 8–13 lat, obóz młodzieżowy 14–18 lat

Ustronie Morskie miejscowość letniskowa w woj. zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim.  Położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem.

Zakwaterowanie
-  ośrodek wypoczynkowy KORAL, położony w centrum Ustronia Morskiego, zaledwie 80 metrów od plaży. W obiekcie do dyspozycji młodzieży stołówka, 2 świetlice, duży taras, boiska sportowe.
Pokoje 3 i 4 osobowe oraz studia 3 + 3 z łazienkami.
Wyżywienie
- 3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje) + podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną
Transport
- przejazd komfortowym autokarem

1 dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przyjazd do ośrodka około godz. 20.00, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2-10 dzień

Realizacja programu:

• wycieczka całodniowa do Kołobrzegu – zwiedzanie miasta, latarni morskiej, przejazd na imprezę Piracka Przygoda,
    • rejs statkiem po morzu,
    • pobyt Parku Rozrywki WESTERN PARK – zwiedzanie i opowieści o kulturze Indian oraz Kowboi, narty indiańskie, plac zabaw, zjeżdżalnia kowbojska, ścianka wspinaczkowa, strzelanie z łuku, pobyt w Tipi Ognia, przeciąganie liny, pokazy kaskaderskiej jazdy konnej.
    • poranny aerobik, treningi wzmacniające ciało i kształtujące mięśnie, zajęcia sprawnościowe, uczestnicy poznają zasady prawidłowego żywienia i komponowania własnej diety, co jest bardzo ważną rzeczą dla wszystkich lubiących być fit, żyć zdrowo,
    • turnieje sportowe: piłka siatkowa, koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna, piłka plażowa, badminton, turnieje grup w czteroboju kolonijnym, nauka zasad zespołowych gier sportowych, Olimpiada Kolonijna i Międzykolonijna – USTRONIE MORSKIE 2021,
    • plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
    • wieczór integracyjny, dyskoteki, gry, konkursy, zabawy, Bal Przebierańców, Pidżama Party,
    • programy: Mam Talent, Randka w Ciemno, Miliard w Rozumie, konkurs fryzur i makijażu, pokaz mody, wybory Miss i Mistera, konkurs Rzeźby w Piasku,
    • Neptunalia – chrzest kolonijny, śluby kolonijne, konkursy plastyczne i muzyczne,
    • bieg na orientację, rajd i spacery,
    • wręczanie dyplomów i nagród

11 dzień

Po śniadaniu i pobraniu suchego prowiantu wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

Cennik

termin cena
18.07 - 28.07.2021 1 640 zł

Cena obejmuje:

- transport autokarem; noclegi w pokojach z łazienkami; wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika WOPR na plaży; ubezpieczenie NNW; realizację programu wraz z biletami wstępu.

Dodatkowo płatne:

- dopłata do wyjazdów antenowych – rozkład jazdy, poniżej; ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 80 zł.

Uwagi:

- koniecznie zabrać legitymację szkolną, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik.

Sugerowane kieszonkowe ok. 150–200 zł.

Miejsca wyjazdowe/Antenki:

Bez dopłat: Kielce, Łódź, Piotrków Tryb.;

Dopłaty: Skarżysko +50 zł; Jędrzejów +60 zł; Gdańsk, Ostrowiec Św., Radom, Starachowice +80 zł; Katowice, Kraków, Warszawa +100 zł; Częstochowa +120 zł; Dębica, Lublin, Opole, Tarnów, Wrocław, Rzeszów +150 zł; UWAGA: na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 10 osób). Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny wyjazdu mogą ulec zmianie. Godziny odjazdów i powrotów uzależnione są od warunków drogowych i kolejek na przejściach drogowych. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.