BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI-

PALMA PARK **** 12 dni

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Złote Piaski to najsłynniejszy kurort Bułgarskiej Riwiery, położony w pobliżu Warny. Skąpana w słońcu piaszczysta, szeroka plaża, ciepłe morze, piękny stary las, lecznicze źródła mineralne – to walory przyciągające turystów. Na smakoszy czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie. Tętniące życiem kluby, puby, dyskoteki gwarantują szalone wieczory i nocne zabawy.

Hotel PALMA PARK****

Zlokalizowany w centrum Złotych Piasków w cichym i spokojnym miejscu, 200 m od piaszczystej plaży, otoczony bujną zielenią.

Do dyspozycji gości restauracja, 2 baseny (jeden z barem, przy drugim wydzielone miejsce do kąpieli dla dzieci), leżaki przy basenie bezpłatne.

Zakwaterowanie: pokoje 4, 5-osobowe z łazienkami i balkonami, TV, telefonem i klimatyzacją centralną.

Wyżywienie: 3x dziennie: śniadania, obiady i kolacje bufet szwedzki, woda i napoje bezalkoholowe podczas posiłków, woda do picia dostępna 24 godz./dobę. Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się kolacją a kończy obiadem + suchy prowiant.

1 DZIEŃ

Wyjazd z Rzeszowa /przy. min.10os chętnych/. Godz. wyjazdu podamy w terminie późniejszym. Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię.

Po drodze postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.

2 DZIEŃ

Przyjazd do Bułgarii w godzinach porannych. Złożenie bagaży. Spacer nad morze. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne. Kolacja. Nocleg.

3 -10 DZIEŃ

Realizacja programu

• plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, karaoke, gry zespołowe, poznawanie kultury bułgarskiej, gra miejska,

• wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),

• dla chętnych udział w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo): Warna + Delfinarium ok. 30 EUR, Neseber – ok. 26 EUR, Bałczyk i Przylądek Kaliakra – ok. 24 EUR, Dyskoteki – ok. 5 EUR /wejście, JEEP Safari – ok. 22 EUR, Party Pirackie – ok. 26 EUR, Auquapark – 20 EUR.

11 DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie ok. 08.00. Wyjście do centrum – czas na ostatnie zakupy pamiątek. Powrót do hotelu, obiad. Wieczorem wyjazd z Bułgarii. Nocny przejazd przez Rumunię.

12 DZIEŃ

Dalsza podróż przez Rumunię, dłuższy przystanek na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR), Słowację. Powrót w godzinach nocnych.

TERMIN WYJAZDU

CENA FIRST HIT !!

do 31.03.21

CENA REGULARNA

Cena obejmuje: transport autokarem klasy LUX, 9 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, bułgarską opiekę medyczną, ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż, CP), obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo płatne:

OBOWIĄZKOWE OPŁATY – pobierane przez kierownika obozu taksa klimatyczna 15 EUR, oraz obowiązkowo płatna kaucja zwrotna 20 EUR; dopłata do 18+ 150 zł, wycieczki fakultatywne oraz własne wydatki; dopłata do wyjazdów antenowych – rozkład dostępny na zapytanie (w biurze lub formularz kontaktowy); obiady w czasie podróży ok. 5 EUR /posiłek; ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 95 zł; Wyjazd z Rzeszowa dodatkowo płatny 140.00zł/os,bez dopłaty Kraków, Kielce

Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00. Wykwaterowanie po śniadaniu. Turnus rozpoczyna się kolacją i kończy obiadem + suchy prowiant. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum trzy miesiące. Sugerowane kieszonkowe ok. 150 EUR + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowe posiadanie karty EKUZ.