WCZASY ZAGRANICZNE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek zagranicznych. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć oferty wycieczek do wielu ciekawych miejsc na całym świecie. W tym zakresie współpracujemy z wieloma biurami w Polsce i za granicą.

Aktualna oferta dostępna w biurze.

Hotel Hungarospa Thermal Hotel *** jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i rekreacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W każdym pokoju jest klimatyzacja, TV, milibar, sejf, Internet, łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, suszarka do włosów, ręczniki, szlafroki kąpielowe oraz mydło i płyn do kąpieli. Hotel posiada także bezpośrednie przejście do pięknego, 30-hektarowego  parku z odkrytymi kąpieliskami.

Cennik obowiązuje w terminie: 24.07 - 02.08.2021

Zakwaterowanie w pokojach z balkonami:

9 noclegów/10 dni

Osoba dorosła w pokoju 2 os.

Osoba powyżej 12 lat na dostawce

Dziecko 4 -12 lat normalne łóżko

Dziecko poniżej 12 lat na dostawce

Dziecko do lat 2 bez świadczeń

Pokój 1 –osobowy

Cena pokoju obejmuje:

- Przejazd autokarem Rzeszów – Hotel Thermal, Hotel Thermal - Rzeszów

- Gwarancja pokoi z balkonami oraz taksa klimatyczna w cenie

- Wyżywienie w formie bufetu szweckiego (śniadanie, obiadokolacja )

- Wstęp do kompleksów basenowych i Aqua Palace oraz na piaszczystą plażę

- Leżaki przy basenie

- Parking (za wcześniejszą rezerwacją)

- Przechowalnię bagażu

- Śniadanie (bufet) w godzinach od 07.00.00-10.00 woda, kawa, herbata, soki gratis

- Obiadokolacja w formie bufetu w godzinach od 18.00 do 21.00 woda mineralna gratis, inne napoje płatne.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 10.00.

Cena pokoju nie obejmuje dodatkowych atrakcji w tym:

- Zjeżdżalni

- Zabiegi w spa

- Centrum sportowe

- Sklep z upominkami

- Zakład fryzjerski, Pedikiur

- Gabinet dentystyczny

- Sala do gry

- Aguapark (godziny otwarcia są uzależnione od warunków pogodowych)

Kompleks basenowy – posiada 3 baseny lecznicze (bogate w jod, brom, chlorek sodu, i węglan wodoru) oraz 4 baseny rekreacyjne na otwartym powietrzu. Zalecany czas kąpieli w basenach termalnych wynosi 20 min. Kąpiel można powtarzać w ciągu dnia. W łaźni termalnej oprócz nadzoru lekarza, można zamówić pełne zestawy usług terapeutycznych (dodatkowo płatne).

Uwaga: kąpiele nie są zalecane w następujących schorzeniach: ostre zapalenie, guz złośliwy, niewydolność krążenia, ciężkie nadciśnienie, gruźlica, ciężkie schorzenia centralnego układu nerwowego, choroby zakaźnie a także ciąży.

Aqua Palace - kryty kompleks basenów oferuje różnorodne programy rekreacyjne oraz zaplecze kąpielowe dla całej rodziny. Ekskluzywne baseny: łaźnia tropikalna, łaźnia w grocie lodowej, łaźnia kino, łaźnia termalna Padavi, łaźnia Ganges, łaźnia Rzymska, łaźnia morska, łaźnia jaskiniowa. W części świata dzieci znajdują się baseny dziecięce i rodzinne. Całodzienna rozrywka jest gwarantowana dzięki sali oraz domków do zabaw. Aqua Palace oddaje do dyspozycji gości sauny (fińska, na podczerwień, parowa), baseny zanurzeniowe i baseny Kneippa.

Aquapark – zlokalizowany w strefie plażowej, do wstępu na jego teren wymagany jest osobny bilet. W swojej ofercie posiada: 15 rożnych gigantycznych zjeżdżalni (4 x lane multi-zjeżdżalnie, kamikaze, hydrozjeżdżalnie, czarna dziura, szalona rzeka, gigant zjeżdżalnia, big hole, twistem, Niagara) Zjeżdżalnie ekstremalne: tunel wolnego spadania, obieg wody, super fala, tsunami, przestrzeń łódź, fajka wodna. Odważni mogą spróbować wspinaczki. Dla dzieci przygotowano baseny z przygodą, wodny zamek, mini-zjeżdżalnie oraz płynącą rzekę.

Cennik Aquapark

Cena w HUF

AQUA EXTRA całodniowy bilet wstępu – duże zjeżdżalnie

3.300,-

AQUA PARK całodniowy bilet wstępu standard – mini zjeżdżalnie

1.900,-

AQUA EXTRA popołudniowy bilet wstępu 2 godziny (od 16.00)

1.600,-

Wstęp rejestracyjny dzieci

20,-

W Aquaparku:

- Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać osoby od 12 roku życia (dzieci od 10-12 lat mogą korzystać z pisemnym oświadczeniem rodziców).

- Dzieci do lat 3 korzystają z Aquaparku bezpłatnie.

UWAGA! Prosimy zabrać aktualną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

W przypadku zachorowania i konieczności leczenia podczas pobytu w Hajduszoboszlo karta EKUZ ułatwia bezgotówkową wizytę lekarska w państwowej przychodni!

Ubezpieczenie zawarte w cenie wyjazdu nie obejmuje leczenia związanego z chorobami przewlekłymi.

Ubezpieczenie od chorób przewlekłych płatne jest dodatkowo 8,50 zł/dzień tj. 85 zł/pobyt.