WCZASY ZAGRANICZNE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek zagranicznych. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć oferty wycieczek do wielu ciekawych miejsc na całym świecie. W tym zakresie współpracujemy z wieloma biurami w Polsce i za granicą.

Aktualna oferta dostępna w biurze.

Hunguest Hotel Flóra *** dzieli od centrum zaledwie kilkuminutowy spacer i położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego kąpieliska i pływalni sportowej. Naprzeciw hotelu stoi odnowiona, imponująca Łaźnia Turecka, która przypomina kulturę rytualnych kąpieli ówczesnego imperium osmańskiego. Goście mogą korzystać z usług miejskiego kąpieliska termalnego, w którym na spragnionych kąpieli gości czekają baseny lecznicze i termalne, pływalnia, basen dla dzieci w kształcie zamku wodnego, masaże podwodne.

Cennik obowiązuje w terminie: 02.04-28.10.2021 oraz 21.12-30.12.2021

Zakwaterowanie w pokojach z balkonami:

7 noclegów/8 dni

POKOJE PROMOCYJNE DOSTĘPNE PRZY WCZESNYCH REZERWACJACH

POKOJE W STANDARDOWYCH CENACH

Pokój 1 –osobowy

2 979 zł

Pokój 2 -osobowy

1 799 zł/os

2 099 zł/os

Dostawka

1 169 zł/os

1 369 zł/os

Dziecko do 4 lat wspólnie śpiące

50 zł/os

59 zł/os

Cena pokoju zawiera:

- wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego (śniadanie, obiadokolacja)

- parking, bezpłatny internet, pokój zabaw dla dzieci,

- centrum odnowy biologicznej: basen, sauna fińska, infra- aroma- kabina parowa, jacuzzi, siłownia,

- na życzenie: łóżeczka dziecięce, łóżeczka podróżne, wanienki do kąpieli,

- w restauracji czeka na dzieci takie menu, które z pewności uzyska ich uznanie. W restauracji krzesełka do karmienia.

Dodatkowo płatne:

- Centralny sejf w recepcji,

- Istnieje możliwość skorzystanie z różnych zabiegów (ceny od 2500 HUF).

- sklep pamiątkowy,

- biliard, darts,

- piłka nożna,

- pokój X-Box,

- zamknięty parking, wynajem samochodów,

- wypożyczalnia szlafroków kąpielowych.

Uwaga Posiłki serwowane w formie bufetu: śniadania 7:00-10:00, kolacja 17:30-20:30 (istnieje możliwość zamiany kolacji na obiad).

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 10.00.

UWAGA! Prosimy zabrać aktualną  Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)