Wyjazd z Rzeszowa o godz. 6.00 - przejazd przez Słowację, Węgry. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg tranzytowy.

Śniadanie, przyjazd do Plitvic i zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd kolejką turystyczną i rejs statkiem po jeziorze Kozak. Okolice Parku Narodowego słyną z wyrobu doskonałych serów i miodów, które będzie można zakupić podczas tej wyprawy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

Śniadanie, czas wolny, plażowanie lub fakultatywnie całodzienny rejs statkiem na wyspę lawendy Hvar oraz Półwysep Peljeśac (z grillowaną rybą, winem, rakiją). Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Śniadanie, wycieczka do Dubrownika - zwiedzanie miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO : Pałac Rektorów, Stradun, Mala Braca: mury miejskie, klasztor franciszkanów z najstarszą czynną apteką z XIV w., Pałac Sponza, Słup Orlanda, katedra NMP, kościół św. Błażeja – patrona miasta, studnia Onufrego. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

Śniadanie, przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Medjugorje, kościół św. Jakuba, Przejazd do Mostaru zwiedzanie starówka Kujundziluk, meczet, dom Biśćevića, harem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień  6

Śniadanie, przejazd do  Splitu - zwiedzamy m.in.: Pałac Dioklecjana, Katedrę św. Dujama, świątynię Jupitera, przejazd do Trogiru - miasteczko atrakcyjnie położone na niewielkiej wyspie zwane „Chorwacka Wenecja”, Veprice - Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd non-stop przez Chorwację i Węgry.

Przejazd przez Słowację do Polski. Przyjazd do Rzeszowa ok. godz. 7.00.

Cena od  1390 zł/os.

·         przejazd komfortowy autokarem,

·         nocleg: 1 nocleg tranzytowy na Węgrzech, 5 noclegów w hotelu *** w Neum, pokoje 2 os. z laz.+TV,

·         wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji,

·         opieka pilota,

·         przewodnik,

·        ubezpieczenie: NNW i KL.

Dodatkowo płatne:

Wycieczki fakultatywne:

Całodzienny rejs statkiem (z grillowaną rybą, winem, rakiją) stanowi koszt dodatkowy ok. 20 EUR/os.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz inne obligatoryjne opłaty stanowią koszt dodatkowy ok. 100  EUR/os.