Drodzy Klienci!

Prowadzimy działalność turystyczną od 30 lat, jest ona kontynuacją długoletniej pracy i doświadczeniem zdobytym w biurach podróży PTTK i Gromada.

Zajmujemy się sprzedażą standardowych wycieczek, wczasów krajowych i zagranicznych, wyjazdów integracyjnych, specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Oferty wczasów i wycieczek przygotowane są na bazie sprawdzonych przez nas hoteli przy współpracy z solidnymi kontrahentami.

Posiadamy stale powiększający się wybór różnych ofert turystycznych a także profesjonalnie doradzamy i pomagamy w wyborze wyjazdu. W obecnej chwili większość obsługiwanych przez nas osób to stali klienci, szkoły, zakłady pracy, klienci indywidualni z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie wychodząc naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
U nas najdroższy jest klient i jego satysfakcja.

Gwarancja ubezpieczeniowa nr M518857 wydana przez Signal Iduna Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Przyokopowa 31