OBÓZ EKSTREMALNI BIESZCZADNICY

Wiek 8 - 13 lat - 09.08 - 19.08.2022

Program kolonii/ obozu:

- nocleg w ośrodku Solinka w pokojach 3,4,5 osobowych,
- nocne PODCHODY i zdobywanie flagi obozu survivalowego, czyli zdobywanie flagi przeciwnika - liczy się spryt i współpraca wśród obozowiczów
- wyprawa SAMOCHODEM TERENOWYM, przejazd terenowo widokowy przez łąki, tereny leśne i przeprawa korytami rzeki San,
- zajęcia z SAMOOBRONY- połączenie rywalizacji ze świetną zabawą pod okiem instruktora- poprawimy kondycję i wytrzymałość obozowiczów,
- zajęcia linowe na Kamieniu Leskim: Wspinaczka "na wędkę" i zjazd na linie,

- DREZYNY ROWEROWE -przejazd bieszczadzkimi drezynami rowerowymi po torach kolejowych, napędzanymi siłą nóg

Każdy z uczestników bierze udział w programach:

* ZIEMIA
- wycieczka w góry - DWERNIK KAMIEŃ. Panorama na całe polskie Bieszczady. Spacer do wodospadu Szepit na potoku Hylatym w Zatwarnicy .

* WODA
- wycieczka autokarowa nad Solinę "Bieszczadzkie Morze",
- spacer po największej zaporze wodnej w Polsce,
- plażowanie i wypoczynek nad wodami Zalewu Solińskiego pod czujnym okiem ratownika,

* OGIEŃ
- wieczorne spotkania przy ognisku, pieczenie kiełbasek,
- SZKOLENIE ZAKAPIORA- rozgrywki między uczestnikami, strzelanie z łuku, wbijanie gwoździ na czas, rzuty podkowami i siekierami do celu, biegi w workach i spodniach 3 osobowych czy przeciąganie liny.
Na koniec rozdanie certyfikatów i drobnych upominków dla najlepszych!

* POWIETRZE
- na zakończenie obozu WYSTRZAŁOWA DYSKOTEKA W PIANIE oraz festiwal kolorów HOLI!
- tor przeszkód - RUNMAGEDON: bieg na czas z przeszkodami,

- NOWOŚĆ!!! Archery Tag (bezpieczne łuki) oraz BUMPER BALL w cenie dla każdego uczestnika

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE:

- SPŁYW PONTONAMI rzeką San pośród malowniczych pejzaży Bieszczad: 50 zł/os
- PAINTBALL- rozgrywka 3 scenariuszy z instruktorem (300 kulek, marker, maska, strój moro): 50 zł/os,
- ZAJĘCIA GARNCARSKIE - warsztaty, nauka i pokaz. Wypal własne dzieło: 50 zł/os
- WYCIECZKA W GÓRY - TARNICA - wycieczka autokarowa do Bieszczadzkiego Parku Narodowego i wejście na najwyższy szczyt polskich Bieszczadów: 100 zł/os

CENA: 1950 ZŁ/os