Znalezione obrazy dla zapytania zakopane zielone szkoły lato

ZAKOPANE

Uroczo położona u podnóża Tatr, najsłynniejsza miejscowość wczasowo-wypoczynkowa Polski – stolica Tatr. Klimat tatrzański, podobny do alpejskiego.

RAMOWY PROGRAM:

1 DZIEŃ: wyjazd z Rzeszowa o godz. 8.00, przyjazd do Poronina ok. godz. 13.00 zakwaterowanie; obiad; spacer po okolicy; kolacja i nocleg.

2-3 DZIEŃ: wypoczynek, wycieczki: zwiedzanie Zakopanego i okolic; zajęcia programowe. Wjazd kolejką na Gubałówkę, przejście na Butorowy Wierch i zjazd w dół (14zł), Krupówki, Krzeptówki- sanktuarium. Skocznia Narciarska, Muzeum Kornela Makuszyńskiego – Pomnik Koziołka Matołka, Cmentarz na Pęksowym Brzysku (1 zł). Wycieczki piesze do wyboru: Morskie Oko lub Dolina Kościeliska.

4 DZIEŃ: po śniadaniu wyjazd do Rzeszowa, po drodze zwiedzanie Pienin- Niedzica, Wąwóz Homole, Szczawnica; przyjazd do Rzeszowa w godzinach wieczornych.

CENA od 340 zł

CENA OBEJMUJE: autokar, 3 noclegi, wyżywienie: 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, pilot-przewodnik. Ognisko z kiełbaskami + dodatki połączone z dyskoteką.

Znalezione obrazy dla zapytania skalnica poronin

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania zielone szkoły

Szczegółowe programy i ceny do uzgodnienia w biurze!!!

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług, realizujemy zapytania ofertowe na organizacje różnego rodzaju imprez i wycieczek oraz warsztatów tematycznych w dowolnym miejscu na terenie kraju i zagranicą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!